banner181

Kontrolör Temizer vefat etti

Aralık 2019’da Akçakoca-Karasu çevre yolu üzerinde geçirdiği kaza sonucu ağır yaralanan Ulaştırma Bakanlığı Kontrolörü Nurettin Temizer 6 ay sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti.

Kontrolör Temizer vefat etti
banner183

Nurettin Temizer (65) 21 Aralık 2019 gününü 30 Aralık’a bağlayan gece Akçakoca-Karasu çevre yolu üzerinde kullandığı otomobille Karasu yönünde seyir halindeyken, Zonguldak’a gitmekte olan bir TIR’la çarpışmış ve ağır şekilde yaralanmıştı. Uzun süre Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Temizer bir süre önce taburcu edilip evine gönderilmişti.

İKİNCİ KEZ YOĞUN BAKIM

Geçtiğimiz hafta yeniden rahatsızlanan Nurettin Temizer önce Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha sonra yine Kocaeli’ndeki özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesine sevk edilen Temizer 29 Haziran gecesi vefat etti. Temizer’in cenazesi 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü öğle vakti İzmit Merkez Fevziye Camii’nde kılınacak namazın ardından İzmit’te toprağa verilecek.

YAPILARI KONTROLÖRÜ

Nurettin Temizer, Ulaştırma Bakanlığı’nın Altyapı Yatırımları Bolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki deniz yapıları projelerinde kontrolör olarak görev yapıyordu. Temizer Karasu Limanı, Karasu sahili dalgakıranlarının kontrolörlüğünü yapmıştı. Nurettin Temizer son olarak Sakarya ağzı kıyı taşlaması ve mendirek projesinin kontrolörlüğünü üstlenmişti.

Taziye için tel: Oğlu Murat Temizer (0532 270 00 41)

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 14:20

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER