Meteoroloji, son hava tahminlerini paylaştı

Hava sıcaklığı düşüyor! Meteoroloji'nin tahminlerine göre yarından itibaren yurdun kuzeybatısından giriş yapacak yağışlı hava dalgasıyla sıcaklıklar hissedilir derecede düşecek.

Meteoroloji, son hava tahminlerini paylaştı

   Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu verilerine göre yarından itibaren hava sıcaklıkları düşüşe geçecek ve yağışlı hava etkisini artıracak.

  Karasu’da bugün 27 dereceye kadar yükselecek olan sıcaklıklar, perşembe günü 16 derecenin altına inecek. Yağış yarın başlayarak etki alanını genişletecek, perşembe gününe kadar etkisini artıracak, hafta sonu adım adım yurdu terk edecek.

   Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Kuzey ve iç kesimler parçalı, yer yer çok bulutlu, Karadeniz’in iç kesimleri ile Ankara’nın kuzeyi, Sivas’ın kuzeyi, Kırklareli, Çankırı, Yozgat, Kastamonu, Sinop, Kars, Ardahan ve Erzurum ile gece saatlerinden sonra İstanbul çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2021, 14:14

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER