Meydan Arslan'da kaçırılmayacak fırsatlar

Denize sıfır konumda Karasu’nun ilk açık hava AVM’si olan Meydan Arslan 42 dükkân ve 4 teras kafesiyle yaz sezonuna hazırlanıyor.

Meydan Arslan'da kaçırılmayacak fırsatlar

2021 yaz sezonunun gözdesi olmaya aday Karasu’nun ilk açık hava AVM’si konumundaki  “MEYDAN ARSLAN’da işyeri kiralamak isteyenler fırsatı kaçırmasın. Yaz sezonunun çok hareketli geçmeye aday olduğunu belirten açık hava AVM’si yöneticileri, işyeri kiralamak isteyenler için avantajlı fırsatlar sunulduğunu ifade ettiler.

Denize sıfır konumu ve görselliği ile hizmete girdiği yıldan beri her türlü alışveriş ve dinlenme merkezi olarak öne çıkan MEYDAN ARSLAN’ın önceki sezonda 500 bine yakın misafiri ağırladığını hatırlatan yetkililer “Pandemi önlemlerinin virüs yayılımını önemli ölçüde geriletmesiyle, Karasu’nun bu sezon çok kalabalık bir tatilci sayısına ulaşmasını bekliyoruz. Bunun belirtilerini Haziran ayının il günlerindeki yoğunlukta görmek mümkün. Karasu halkımız ve tatilcilerimiz için yarattığımız bu alanımıza tüm hemşerilerimizi ve tatilcilerimizi bekliyoruz” açıklamasında bulundular.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 10:30

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER