Miniklerden Emniyete çiçekli sürpriz

Minik öğrenciler polis haftasını unutmadı. Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri 'Polis Haftası' nedeniyle emniyet mensuplarını ziyaret etti, hazırladıkları çiçekleri verdi.

Miniklerden Emniyete çiçekli sürpriz

   Her yıl 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası nedeniyle Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Minik öğrenciler Türk Polis Teşkilatının 177. yıl dönümü kutlamaları kapsamında güvenlik ve asayişi sağlamak için gecesini gündüzüne katarak çalışan İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol ve polis memurlarının gününü kutladılar.

   Ziyarete İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Taşkıran, Özel Büro sorumlusu Fatma Betül Gökhan, Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, müdür yardımcısı Aysun Kayır, sınıf öğretmeni Esra Baybars ve Minik Kalpler sabahçı sınıfı öğrencileri katıldı.

   Öğrenciler hazırladıkları çiçekleri emniyet müdürüne ve polis memurlarına ‘gününüz kutlu olsun’ diyerek verdiler. Emniyet mensupları da öğrencilerin sorularını cevaplayarak onlarla sohbet etti. İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol emniyet müdürlüğü binasını gezdirerek öğrenciler ile tek tek ilgilendi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2022, 11:02

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER