Muhtarlara eğitim verildi

Karasu’da hizmetlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesi, görev, yetki ve sorumlulukları hakkında muhtarlara eğitim verildi.

Muhtarlara eğitim verildi

Karasu Sosyal Gelişim Merkezi'nde (SGM) düzenlenen eğitim seminerinde muhtarların görev ve sorumlulukları hakkında muhtarlar bilgilendirildi. Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü tarafından verilen eğitim, muhtarların kamu hizmetlerini etkin, verimli ve sürdürülebilir bir şekilde sunabilmeleri, sorunları en kısa sürede yetkili makamlara ileterek koordinasyon içerisinde olabilmeleri ve muhtarlık müessesesi ile görev, yetki ve sorumluluklarını daha kapsamlı bir şekilde kavrayabilmeleri amacıyla verildi.

KİMLER KATILDI

16 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 10.30’da SGM’de verilen seminere, Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, İlçe Jandarma Komutan V. Bülent Biçer, İlçe Nüfus Müdürü Özen Özgür Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Hidayet Baş, Orman İşletme Müdür V. Murat Çatalbaş, Komiser Tolga Şanlı ve Trafik Tim Komutanı Tahsin Hanzade katıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 09:27

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER