Mutluluğa birlikte yürüyecekler

Leyla ve Saffet İngenç çiftinin oğlu Erdi Ali İngenç, Hülya ve Yusuf Gözegü çiftinin kızı Sevinç Gözegü ile hayatını birleştirdi.

Mutluluğa birlikte yürüyecekler

Aziziye Mahallesi’nden Leyla ve Saffet İngenç çiftinin oğlu Erdi Ali İngenç, Akkum Mahallesi’nden Hülya ve Yusuf Gözegü’nün kızı Sevinç Gözegü ile evlendi.

   Genç çift, dostlarını bu özel günlerine davetiyelerine ekledikleri şu ifadelerle çağırdı:

Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki ‘’Kim O’’ de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız…

   Cumartesi günü önce Akkum’daki kız evinden gelin alma yapıldı. Ardından Sevinç-Erdi Ali çifti ve tüm sevenleri Rönesans Düğün Salonunda buluştu. Burada düzenlenen unutulmaz düğün töreni ile dünya evine giren genç çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Pandemi dönemi önlem ve tedbirlerine uyularak gerçekleştirilen düğün töreninde İngenç ve Gözegü aileleri örnek ev sahiplikleriyle takdir topladılar. Gelin ve damadın çalan romantik müzikle ettiği düğün dansı büyük alkış aldı. Hem gözlere hem damaklara hitap eden düğün pastası ağızları tatlandırırken, tüm sevenleri Sevinç-Erdi Ali İngenç çiftine mutluluk dileklerini iletti.

   Biz de Karasu Haber ailesi olarak Sevinç-Erdi Ali İngenç çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 17:19

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER