banner368

Mutluluk nişanını taktılar

Gazetemiz köşe yazarı Nilüfer Adviye Ulca, ilçemizde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kardeşi Erdem Ulca’nın dünya evine adım atışının mutluluğunu yaşadı.

Mutluluk nişanını taktılar

   Aziziye Mahallesi’nden merhum Muhammet Ulca ve Mükerrem Ulca çiftinin oğlu Erdem Ulca, Nejdet ve eşi Sevim Ustaömer’in kızı, edebiyat öğretmeni Gül Ustaömer ile nişanlandı.

9 Nisan Cuma akşamı pandemi tedbirleri dikkate alınarak kız evinde düzenlenen nişan töreni aileler arasında gerçekleşti. Nişan yaparak evliliğe adım atan çiftin yüzüklerini, erkek tarafının aile büyüğü Lokman Genç taktı.

Gül Ustaömer ve Erdem Ulca’nın bu özel gününü gönülden paylaşan her iki aile, pasta keserek kutlamaya devam etti. Yüzlere yansıyan mutluluk, çekilen fotoğraflarla ölümsüzleştirildi.

DÜĞÜN YAZA

Düğün tarihini de belirleyen çift, nişan törenlerinde dünya evine girecekleri günü duyurdu. Tüm ailenin heyecanla beklediği düğün dört ay sonra, 14 Ağustos’ta yapılacak.

Biz de Karasu Haber ailesi olarak, birbirine çok yakışan çifti tebrik ediyoruz ve mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 19:20

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafafidan
mustafafidan - 2 ay Önce

ömür boyu mutluluklar dilerim.

Nilüfer Adviye ulca
Nilüfer Adviye ulca - 2 ay Önce

Mutlulukları daim olsun dilerim

Kadriye Ulca
Kadriye Ulca - 2 ay Önce

Çok güzel hazırlamışsınız haberi..teşekkürler

SIRADAKİ HABER