Mutluluk nişanlarını taktılar

Kocaali Esnaf Kefalet Müdürü ve Karasu Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Gül ile eşi Süreyya Gül’ün oğlu Arda Gül, gönlünü kaptırdığı Evrim Ceren Sofu ile evliliğe ilk adımı attı.

Mutluluk nişanlarını taktılar

   Kocaali Esnaf Kefalet Müdürü ve Karasu Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Gül ile eşi Süreyya Gül’ün oğlu, Türkçe öğretmeni Arda Gül, SGK müdürlüğü emeklisi Fuat Sofu ve eşi Ayşe Sofu’nun lojistik firmasında çalışan güzel kızı Evrim Ceren Sofu ile evlilik yoluna çıktı.

MUTLULUK NİŞANLARINI TAKTILAR

Arda Gül ve Evrim Ceren Sofu çifti, Covit- 19 tedbirleri nedeni ile aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlandı. Kız evinde düzenlenen törende, damat adayının eniştesi Ekrem Ak’ın taktığı yüzükler, bir ömür boyu sürecek mutluluğun nişanı oldu. Evlatlarının mutluluğunu paylaşan Sofu ve Gül aileleri de akraba olmanın memnuniyetini yaşadılar.

 ‘’HEM GELİNİMİZ HEM KIZIMIZ’’

  Bu özel günde konuşan damat annesi Süreyya ve babası Mustafa Gül, ‘’Geçtiğimiz yıl kızımız Eda’nın, evlenerek yuvadan uçması ile eksilmenin hüznünü yaşamıştık. Allah’a şükür oğlumuzun evliliğe giden ilk adımını atarak ailemizi genişletiyoruz. Hem gelinimiz hem kızımız olacak Evrim Ceren’i Gül ailesine kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pandemi müsaade ettiği anda düğünümüzü yapacağız. Allah evlatlarımızı bir yastıkta kocatsın’’ dediler.

   Karasu Haber ailesi olarak biz de, Arda Gül ve Evrim Ceren Sofu çiftini tebrik ediyor, Allah tamamına erdirsin diyor, mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 14:52

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fuat Sofu
Fuat Sofu - 2 hafta Önce

Mutlulukları daim olsun inşAllah

Fuat Sofu
Fuat Sofu - 2 hafta Önce

Allah yollarını açık etsin inşAllah

SIRADAKİ HABER