Öğretmenlerden muhteşem konser

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonunda, Öğretmenler Günü kapsamında bir araya gelen müziğe ilgili öğretmenler muhteşem bir konsere imza attılar. "Bir Başkadır Benim Öğretmenim" adlı programda dinleyenlerin kulaklarının pasını sildiler...

Öğretmenlerden muhteşem konser

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Öğretmenler Günü’ne özel ve sahnede öğretmenlerin yer aldığı "Bir Başkadır Benim Öğretmenim" adıyla konser düzenledi. Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi salonunda şarkıları başarıyla icra eden öğretmenler dinleyenlerden büyük alkış aldı.

Programda önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro tarafından, şehit olan ve vefat eden öğretmenler anısına hazırlanan video sunumu ile tüm öğretmenler rahmet ve minnetle anıldı. Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan açılış konuşması yaparak öğretmenlerin gününü bir kez daha kutladı. Turhan, “İyi ki öğretmeniz. İyi ki bu görevi yapıyoruz” diyerek öğretmenlik mesleğinin kutsallığına ve önemine atıfta bulundu.

Karasu Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ayşegül Demirbaş Örgen, Aziziye İlkolulu Sınıf Öğretmeni Lale Turhan, Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Sadullah Sarıca, Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Müzik Öğretmeni Caner Yerli, Karasu İmam Hatip Ortaokulu Müzik Öğretmeni Nesrin Bozkurt, Özşen Koleji Müzik Öğretmeni Hilmi Erhan Eryılmaz, Karasu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Sorumlusu Mehmet Yıldız tarafından sunulan konser, dinleyenlerin kulaklarının pasını sildi. Programın sunuculuğu, Karasu Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Şefi Fatma Betül Gökhan yaptı.

Programa Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ve ilçedeki öğretmenler katıldı.

İzleyenlerin unutulmaz bir gece yaşadığı konserde sevilen birçok şarkıya ve türküye yer verildi. Program sonunda hep birlikte "Bir Başkadır Benim Öğretmenim" şarkısı söylendi.

Öğretmenler konserini beğeniyle izleyen Başkan İshak Sarı, keyifli performanslarından dolayı sahnedeki tüm öğretmenleri tek tek tebrik etti ve başta İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan olmak üzere programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tıkla, izle: https://youtu.be/qpmjFspXkYs

Tıkla, izle:https://youtu.be/_JGNJofu73g 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 13:17

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER