Ökkeş öğretmenin cenazesi memleketine uğurlandı

2018 yılında yakalandığı karaciğer kanseriyle uzun yıllar mücadele eden sevilen Okul Müdürü Ökkeş Şahin’in vefatı eğitim camiasında büyük üzüntü yarattı.

Ökkeş öğretmenin cenazesi memleketine uğurlandı

   Korucuk Araştırma Hastanesi'nde 8 Şubat sabaha karşı vefat eden Türk-İş İlkokulu Müdürü Ökkeş Şahin için Camili Mahallesi'ndeki evinin önünde helallik alındı.

Son olarak il merkezindeki Selçukbey İlkokulu, Aykut Yiğit Ortaokulu ve ardından Türk-İş İlkokulunda müdürlük görevinde bulunan 58 yaşındaki Ökkeş Şahin’in cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi Osmaniye’ye götürüldü.

MÜDÜR SAVAŞÇI’DAN BAŞSAĞLIĞI

   İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, 1993 yılından itibaren Karasu’da ve daha sonra il merkezinde öğretmen ve okul müdürü olarak görev yapan Ökkeş Şahin’in vefatından büyük üzüntü duyduklarını ifade ederek başta ailesi olmak üzere meslektaşlarına, sevenlerine, öğrencilerine ve eğitim camiasına başsağlığı ve sabır diledi.

KARASU’DA ÇALIŞMIŞTI

   Ökkeş şahinin ölümü Karasu’daki meslektaşları arasında da büyük üzüntüye neden oldu. Sosyal medyadan eğitim camiasına duydukları üzüntüyü dile getiren Karasulu öğretmenler, Ökkeş öğretmenin ailesine de başsağlığı sabır dileklerini ilettiler.

Kaynak Medyabar

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2022, 11:43

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER