Op. Dr. Çiğdem Mumcu Japonya yolcusu

Karasulu Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Çiğdem Mumcu, Japonya’da düzenlenecek Omurga Cerrahi Konferansı’na konuşmacı olarak davet edildi.

Op. Dr. Çiğdem Mumcu Japonya yolcusu

Op. Dr. Mumcu sosyal medya hesabından daveti, “25 Mart-24 Nisan 2022 tarihleri arasında Japonya'da Aichi Spine Center'ın ev sahipliğinde düzenlenecek olan 14. Asya-Japonya Minimal İnvaziv Omurga Cerrahi Konferansının konuşmacısı olarak davet edilmem onur verici” ifadeleriyle duyurdu. Mumcu’nun Japonya’ya davet edilmesi doğum yeri olan Karasu Aziziye Mahallesi’nde büyük bir memnuniyet yaratırken dayısı emekli bankacı Mustafa Fidan, “Yeğenimle gurur duyuyorum” diye konuştu.

ÇİĞDEM MUMCU KİMDİR?

Karasu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitiren Çiğdem Mumcu, beyin ve sinir cerrahisi uzmanlık eğitimini Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde tamamladı. Güney Kore’de geliştirilmiş bel fıtığı ve omurga kanal darlıkları ameliyatlarını Türkiye’de yapan birkaç uzmandan biri olan Çiğdem Mumcu’nun görev yapmakta olduğu Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nde, ekibiyle birlikte bu güne kadar 400’ü aşkın başarılı ameliyat gerçekleştirdiği biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2022, 13:15

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Görsev Yarıcı
Görsev Yarıcı - 3 ay Önce

Kutluyorum yolu açık olsun.

Sevil.Muti
Sevil.Muti - 3 ay Önce

Gurur duydum. Yolu hep açık ve aydınlık olsun.

Ali Bayram
Ali Bayram - 3 hafta Önce

Başarılarının devamını diliyorum. Allah cc utandırmasın. Böylesi insanların sayısını arttırsın inşaAllah

SIRADAKİ HABER