Perşembe akşamı program belli

Karasu kültür programına ev sahipliği yapacak

Perşembe akşamı program belli
banner189

   Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Ağustos yaz etkinlikleri, kültür sanat dostlarına etkinlik dolu bir gece sunacak. Sahilde düzenlenecek animasyon gösterimi, gölge oyunu ve film gösterimi etkinliklerine tüm kültür sanat dostları davet edildi.

   Büyükşehir Belediye’si tarafından hazırlanan Ağustos yaz etkinlikleri kapsamında kültür sanat dolu bir gün gerçekleşecek. 20 Ağustos Perşembe günü sahilde gerçekleştirilecek olan etkinlikler saat 19.00’da animasyon gösterimi ile başlayacak. Programın hemen ardından saat 20.00’da Seçkin Bayramoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Gölge Oyunu, hemen ardından saat 21.00’da ‘Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk’ animasyon film gösterimi ile programlar sona erecek.

   Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ağustos yaz etkinlikleri kapsamında Karasu Sahili’nde düzenleyeceğimiz ve saat 19.00’da başlayacak birbirinden güzel 3 programla Karasulu hemşerilerimizle buluşacağız. Hemşerilerimizin sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına riayet ederek etkinliklerimize katılmalarını bekliyoruz” denildi.

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER