Redstone artık Karasu’da

Tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş olan Redstone markası artık Redstone Exper Gayrimenkul olarak Karasu’da profesyonel ekibiyle hizmet vermeye başladı

Redstone artık Karasu’da

   Redstone Exper Gayrimenkul, şirketin CEO’su Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın katılımıyla görkemli bir törenle açıldı. Doğu Karadeniz Cadde’sinde hizmete giren Restone Exper Gayrimenkul’un açılışını Redstone Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ve Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran yaptı. Evrim Kırmızıtaş Başaran açılış konuşmasında, “Burada bulunmaktan çok mutluyum. Redstone, her geçen gün daha da büyüyor Karasu’da ofisimizi açıyoruz, konumu itibarıyla gayrimenkul için çok uygun bir yer. Yurt içi ve yurt dışı projelerimiz de devam edecek” dedi.

‘SİZLERLE BİRLİKTE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM’

   “Redstone olarak her zaman sizlere destekte bulunacağız” diyen Başaran, “Biz bir ekibiz. Bütün brokerlarımla yer fark etmeksizin birbirimize yardımcı olmak için buradayız. El ele verdikçe daha da güçleneceğiz. Ne kadar güzel ki sizler gibi tecrübeli arkadaşlarımla yollarım kesişti. Birlikte olmaktan çok mutluyum, inşallah hep birlikte güzel başarılarla dolu güzel kazançlar elde edeceğimiz, güzel işlere imza atacağımız bereketli bir ofisiniz olur. Hayırlı uğurlu, bol bereketli, kazançlı olsun” ifadelerini kullandı.

‘GURUR DUYDUK’

  ''Bizler her zaman gayrimenkul sektöründe en iyisi olmak için durmadan çalışmaya devam ediyoruz'' diyen Redstone brokeri Kerim Durmuş, gelen misafirleri ağırlamaktan mutlu olduğunu ve Redstone ailesine katılmalarından dolayı gurur duyduklarını belirtti.

   Açılışın ardından CEO Evrim Kırmızıtaş Başaran ve Redstone ailesi için hazırlanan kutlama pastasını Başaran, ekibi ve misafirleri ile birlikte kesti.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2022, 10:39

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER