banner181

Sahil yaz etkinlikleri ile renklendi

Büyükşehir Belediyesi yaz etkinlikleri, Perşembe akşamı herkese eğlenceli bir gün yaşattı. Sahil Park’ta gerçekleşen programa çok sayıda vatandaş katıldı.

Sahil yaz etkinlikleri ile renklendi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yaz etkinlikleri dün Karasu’da gerçekleştirildi. Özellikle çocukların oldukça eğlendiği program saat 19.00’da animasyon gösterileri ile başladı. İkram edilen patlamış mısırlarını yiyip gazozlarını yudumlayan çocuklar palyaçolar eşliğinde dans ederek geceye ayrı renk kattılar. Seçkin Bayramoğlu’nun kahkaha dolu Gölge Oyunu gösterisiyle devam eden etkinlikler saat 21.00’de ‘Ayı Kardeşler; Zamanda Yolculuk’ isimli animasyon filmi gösterimi ile tamamlandı.

Etkinliğe Karasu Belediyesi Başkan Vekili Murat Kaçar, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Temel Çakmak, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Resül Narin ile çok sayıda vatandaş katıldı.

YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDECEK

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ağustos yaz etkinlikleri kapsamında Karasu sahilde vatandaşlarımız ile buluştuk. Yaz etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecek. Vatandaşlarımıza etkinliklerimize gösterdikleri ilgi dolayısıyla teşekkür ediyoruz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 14:08

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER