Sarı: 'Sizler bu ekibin beynisiniz'

Personeliyle bir araya gelmeye devam eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, dün akşamki yemekle bütün belediye personeli ile buluşmuş oldu.

Sarı: 'Sizler bu ekibin beynisiniz'

   Belediye Başkanı İshak Sarı Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler, Çevre Koruma ve Kontrol, Fen İşleri ve Destek Hizmetler Müdürlükleri ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelmişti. Başkan Sarı bu kez hizmet binası personelleriyle akşam yemeğinde buluştu.

‘AYRIMCI DEĞİL BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ’

   Birlik içinde hedeflenen mutlu bir Karasu meydana getirmek için çalışacaklarını belirten İshak Sarı şöyle konuştu; “Tüm çalışma arkadaşlarımızla aynı sofrada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Karasu Belediyesi ailesi olarak biz büyük bir aileyiz. Sizler genel çalışmaların yürütüldüğü hizmet binası personeli olarak bu ekibin beynisiniz. Onun için hayata geçireceğimiz hizmetlerde titiz ve disiplinli olmalıyız. Yaklaşık 3 yıl birlikte çalıştık ve ilçemize bu güne kadar görülmemiş hizmetler sunduk. İlçemize en iyi şekilde hizmet için de hepimiz seferber olacağız ve arzulanan Karasu için hizmet üretmeye devam edeceğiz.

   Ayrımcı değil bütünleştirici ve birleştirici olacağız. Hizmetlerimizde kişinin mutluluğunu değil bütün Karasu halkının mutluluğunu düşüneceğiz. Bunu da hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum. Biz, yürüttüğümüz düzgün ve disiplinli çalışmalarla istiyoruz ki; ilçemiz tüm Sakarya ve ülkemizde parmakla gösterilen bir ilçe olsun. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Karasu’yu yaşanabilir örnek bir kent haline getirmek bizim tek derdimizdir. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğunuz tüm hizmetlerden dolayı herkese tek tek teşekkürlerimi sunuyor, hayırlı akşamlar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2022, 08:39

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER