banner237

Serdivan Kaymakamı örnek kooperatifi ziyaret etti

Serdivan Kaymakamı’ndan Paralı’ya ziyaret...

Serdivan Kaymakamı örnek kooperatifi ziyaret etti
banner189

  Ünü ülke çapına yayılan Paralı Tarımsal Kuzey Kalkınma Kooperatifi’ni Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ziyaret ederek, yerinde bilgi aldı.

  İlçemizin en büyük tarımsal kalkınma kooperatifi olan Kuzey Kalkınma Kooperatifi’ni Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ziyaret etti. Serdivan Kaymakamı, Paralı Mahallesi’ne giderek kooperatif başkanı Ali Özgür Uğur, muhtar Özcan Albayrak ve kooperatif müdürü Adnan Uğur’la görüştü, kooperatif hakkında bilgi aldı.

‘’İLİMİZDE ÖRNEK ALINACAK DURUMDA’’

Kaymakam Çatmadım, ‘’Adını defalarca basından duyduğumuz Kuzey Kalkınma Kooperatifi’ni yerinde ziyaret etmek istedik. Ali Özgür başkanımın başarılı çalışmaları ilimizde örnek alınacak bir durumda. Böyle faal bir kooperatifin çalışmaları ile ilgili, yaklaşan fındık hasadı öncesi ziyaret ederek yerinde bilgi almış oldum. Başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini ve yönetimini kutluyorum’’ diye konuştu.

‘’SADECE BENİM BAŞARIM DEĞİL’’

 ‘’Kaymakam beyin ziyareti bizi çok memnun etti’’ diyen kooperatif başkanı Ali Özgür Uğur, ‘’Kuzey Kalkınma Kooperatifi olarak ilimizde ve ülkemizde bizimle birlikte aynı faaliyeti gösteren tüm kuruluşlara bir nebze de olsa faydamız dokunduysa, bu sadece benim değil, yönetim kurulumuz ve ortaklarımızın başarısıdır’’ dedi.

‘’ÖRNEK GÖSTERİLİYORSA NE MUTLU BİZE’’

  Mahalle muhtarı Özcan Albayrak ise, ‘’Paralı Mahallesi olarak kurduğumuz kooperatif başkaları tarafından örnek gösteriliyorsa ne mutlu bize. Bu demek oluyor ki, mahalle olarak ve aynı zamanda fındık üreticisi olarak çizdiğimiz yol haritası doğru’’ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 15:14

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER