Siyaset ve hukuk bu düğünde buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Av. Aykut Süt, iki yıl önce nişanlandığı Sakarya Barosu avukatlarından Ezgi Yeşilduman ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğünü siyaset ve hukuk dünyasını buluşturdu.

Siyaset ve hukuk bu düğünde buluştu

NİKÂHI BAŞKAN SARI KIYDI

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Av. Aykut Süt ile Av. Ezgi Yeşilduman, iki yıl nişanlı kaldıktan sonra unutulmaz bir düğünle evlendi. 4 Temmuz Pazar günü akşamı Aşağı Aziziye’deki Doğa Kulüp düğün bahçesinde gerçekleşen düğün töreninde genç çiftin nikâhını Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı kıydı. Nikah şahitliklerini ise CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile çiftin avukat arkadaşları Selin Bahsi, Aylin Kara ve Murat Tezcan yaptı. Nikahın ardından Ezgi ve Aykut Süt çifti tebrikleri kabul etti.

KİMLER KATILDI

Hatice ve Bekir Ali Yeşilduman’ın kızı Ezgi Yeşilduman ile Safiye ve Şaban Süt çiftinin oğlu Aykut Süt’ün düğün töreninde başta CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 2019 yerel seçimleri CHP Karasu belediye başkan adayı Op. Dr. Kerem Erksoy, Karasu ve Sakarya’dan avukatlar,  CHP ilçe yöneticileri, bazı siyasi partilerin temsilcileri ile çok sayıda davetli hazır bulundu.

KILIÇDAROĞLU TELGRAF ÇEKTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve bazı CHP milletvekillerinin genç çifte mutluluk dileklerini ileten telgrafları alkışlarla karşılandı.

KONUKLARIYLA TEK TEK İLGİLENDİLER

Süt ve Yeşilduman aileleri davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Çiftin, adeta görsel şölen sunan ilk dansı davetlilerce çok beğenildi. Ardından Kafkas halk oyunları ekibinin konukları coşturmasından önce genç çift düğün pastasını keserek ağızları daha da tatlandırdı. Davetliler birbirinden neşeli ezgiler eşliğinde pisti hiç boş bırakmadı. Pandemi sürecinde gerçekten uzun bir aradan sonra Ezgi ve Aykut Süt çifti için bir araya gelen dostlar, meslektaşlar ve akrabalar hem çiftin mutluluğunu paylaştı hem de bu özel ortamda hasret giderdi.

MUTLULUKLAR DİLERİZ

Her iki aile, her dakikası mutluluk dolu geçen bu özel günü yaşamanın sevinci içindeydi. Genç başkan ve eşi, düğün töreninin ardından sevenleri tarafından yeni yuvalarına uğurlandı.

Karasu Haber olarak, birbirlerine çok yakışan Ezgi ve Aykut Süt çiftini tekrar tebrik ediyoruz ve mutluluklarının artarak devamını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 12:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER