banner388
banner400

Takdir Komisyonu toplandı

banner403

2021 yılı Emlak Vergisi genel beyan döneminde uygulanacak arsalara ve arsa sayılacak parsellenmemiş arazilerde, metrekare birim fiyatlarının belirlenmesi için oluşturulan takdir komisyonu 6 Nisan Salı günü Karasu Belediyesi Meclis Salonunda toplandı.

Takdir Komisyonu toplandı
banner399

   Toplantının açılış konuşmasını Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı yaptı. Başkan Sarı; “2022-2025 yılı Emlak Vergisi genel beyan dönemlerinde uygulanacak arsalara ve arsa sayılacak parsellenmemiş arazilere metre kare birim fiyatları için oluşturulan takdir komisyonu üyeleriyle birlikte Belediyemiz meclis salonunda düzenlenen toplantıya katıldık. Gerçekleştirilecek tüm toplantılar sonunda alınan kararların şimdiden ilçemize hayırlı olmasını diliyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

KİMLER KATILDI

Toplantıya, Belediye Başkanlığının görevlendirdiği başkan ve bir üye, Vergi Dairesi Başkanlığının görevlendirdiği 2 üye, İlçe Tapu Müdürlüğünün görevlendirdiği bir üye, Ticaret Odasını temsilen görevlendirilen bir üye, Karasu Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü temsilen bir üye ve ilgili mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Komisyon üyelerinin görüş alışverişi gerçekleştirdikleri toplantıda, değer çalışmaları için bir sonraki komisyon oturumu kararı alınarak kapanış yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 16:06

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390