banner192

Telekom can sıkıyor

Telekom can sıkıyor
banner197

Resuller Mahallesi sakinleri internet abonesi olmalarına rağmen hizmet alamamaktan şikayetçi. Özellikle de pandemiden dolayı uzaktan eğitim alan çocuklar bu konuda çok fazla sıkıntı çekiyor.

  Resuller Mahallesi muhtarı Yusuf Sağır, Türk Telekom’a defalarca dilekçe vermesine rağmen durumun değişmediğini belirtiyor. Muhtar Sağır, ‘’Defalarca dilekçe vermeme ve halen mahallemde birçok eksikliğe rağmen bir cevap vermemekte ısrar ediyorlar. Görüldüğü gibi teller direkleri tutuyor. 300 hane olan mahallemde 200 hanemiz internetten faydalanamıyor. Hele uzaktan eğitime geçilen şu pandemi döneminde sıkıntılar daha da artmış durumda. Öğrencilerimiz nasıl eğitim alacak’’ diye konuştu.

''ALDIKLARININ KARŞILIĞINI VERSİNLER''

   Bu sorunun sadece kendi mahallesinde yaşanmadığını ifade eden Yusuf Sağır sözlerine şöyle devam etti; ‘’Bazı muhtar arkadaşlarım da bu durumdan mustarip. İki defa Türk Telekom genel müdürlüğe gittim. Sayın müdürün bana verdiği cevap maalesef olumsuz. Bütçelerinin olmadığını söyledi. Sakarya genelinde iyileştirmeye gitselermiş toplamı 1 buçuk milyon tutarmış. Peki kardeşim sizin kurum hiç mi kazanmıyor? Takır takır vatandaşlardan her ay para alıyorsunuz. Çok şey istemiyorum. Aldıklarının karşılığını versinler yeter. Ayrıca gördüğünüz gibi birçok kablo yerlerde sürünüyor. En azından onların tadilatını yapsınlar.’’

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 12:35

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER