Tolga Eray yaşama tutunamadı

Karasu Belediyesi Fen İşleri eski müdürü Tolga Eray yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Eray bu gün ikindi vakti toprağa verilecek.

Tolga Eray yaşama tutunamadı

   Yaklaşık 1,5 yıldır lösemi tedavisi gören Karasu Belediyesi fen işleri eski müdürü 35 yaşındaki Tolga Eray tedavi için bulunduğu Gebze'deki özel hastanede vefat etti. Eray’ın sabaha karşı fenalaşması üzerine yoğun bakıma alındığı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Tolga Eray’ın cenazesi bugün (30 Haziran) ikindi vakti Karasu Merkez Camii’nde kılınacak namazın ardından Merkez Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Tolga Eray, belediye çalışanı Arzu Eray’ın eşi, Merhum öğretmen Hüseyin Eray’ın oğlu, Yapı Kredi çalışanı Taylan Özgür Eray’ın kardeşi, emekli öğretmen Şaban Eray’ın yeğeni, ilçemiz esnaflarından Ali Çatalbaş’ın damadıydı.

Eray’ın genç yaşta ölümü ailesi, yakınları ve belediyedeki mesai arkadaşları arasında büyük üzüntüye yol açtı.

DONÖR BULUNMUŞTU

   İki yıl önce lösemi tanısı konulan Tolga Eray için kök hücre bağışı kampanyası düzenlenmiş ve bu kampanyaya Karasu’dan çok sayıda kişi katılmıştı. Eray için aranan uygun donör Ocak 2020’de ABD ve İspanya’da bulunmasına rağmen korona tedbirleri kapsamında uygulanan yurt dışına gidiş ve geliş yasağı engeline takılmıştı.

Karasu Haber olarak merhuma rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına sabır ve başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 11:06

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER