Yeni haftada yağış bekleniyor

Meteoroloji verilerine göre Karasu'da yeni haftanın ilk günü parçalı bulutlu geçecek, çarşamba ve perşembe günleri ise yağmur bekleniyor...

Yeni haftada yağış bekleniyor

Edinilen bilgilere göre Karasu yeni haftaya da sıcak hava ile başlayacak. Pazartesi günü parçalı bulutlu bir gökyüzü ile başlasa da hava sıcaklıkları öğle saatlerinden sonra 24 dereceye kadar çıkacak. 

Salı günü az bulutlu gökyüzü ile sıcak hava bekleniyor. Salı öğle saatlerinde sıcaklıklar 21 derece dolayında, akşam saatlerinde ise 12 derece dolayında olacak.

ÇARŞAMBA ÖĞLEDEN SONRASINA DİKKAT!
Çarşamba günü de az bulutlu gökyüzü ile başlayacak. Öğle saatlerinde sıcaklıkların 23 dereceye çıkması bekleniyor ancak öğleden sonra gökyüzünü kaplayacak olan kara bulutlar gökgürültülü ve sağanak yağış bırakacak. Sıcaklıklar kısa sürede 15 dereceye kadar düşecek. Çarşamba saat 16.00'dan itibaren yağmur yağışının aralıklarla oldukça kuvvetli şekilde etkili olması bekleniyor.

PERŞEMBE AKŞAMINA KADAR YAĞMUR VAR
Çarşambayı perşembeye bağlayan gece 01.00'e kadar kuvvetli yağacak yağış bu saatten sonra kuvvetini yitirecek.
Ancak yağışların perşembe akşamı 18.00 sularına kadar aralıklarla sağanak halinde devam etmesi ön görülüyor.
Perşembe günü öğle saatlerinde sıcaklıklar 10 derece, gece saatlerinde ise 9 derece dolayında olacak.

CUMA GÜNÜ VE HAFTA SONU
Karasu'da cuma günü az bulutlu gökyüzü ile başlayacak. Havalar da cuma sabahı yeniden ısınmaya başlıyor. Cuma günü öğle saatlerinde sıcaklıkların 17 derece dolayında olması bekleniyor.
Karasulular geçtiğimiz hafta sonunu güneşli geçirdi. Önümüzdeki cumartesi ve pazar günleri ise az bulutlu gökyüzü ile öğle saatlerinde 20 - 22 derece sıcaklık bekleniyor.

İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Karasu için yayınladığı 5 günlük tahmin tablosu:

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 15:06

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER