Yeni yılı kutlayan Kaymakam Helvacı: Her türlü önlemi aldık

Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı, Karasu halkının 2022’yi huzur ve güven içerisinde karşılayabilmesi için kaymakamlık tarafından her türlü önlemin alındığını belirtti. Kaymakam Helvacı yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yeni yılı kutlayan Kaymakam Helvacı: Her türlü önlemi aldık

   Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

”Ülkemiz ve dünyamız için sevinç ve hüzünlerin bir arada yaşandığı 2021 yılını geride bırakarak, yeni başlangıçları ve umutları getiren yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

YENİ UMUTLARLA BAŞLANGIÇ

Bir yıl daha nihayete ererken, yaşanan her günden ayrı tecrübeler edinilmiş olması ve bu tecrübeler ışığında yeni yıla yepyeni umutlarla başlangıç yapılması huzur, mutluluk ve başarılara birlikte ulaşabilmemizin vazgeçilmez şartıdır.

Yeni yılın, güzel bir geleceğe adım atılması yolunda dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmesi; daha iyiye, daha güzele ulaşmak için azim ve gayretlerimizi artırması en büyük ümidimdir.

HER TÜRLÜ ÖNLEMLERİ ALDIK

Vatandaşlarımızın yeni yılı huzur ve güven içerisinde karşılayabilmeleri için Kaymakamlığımız tarafından her türlü önlemleri aldık. Yılbaşı günü ve gecesinde kolluk kuvvetlerimiz ve sağlık kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimizle birlikte Kaymakamlığımız koordinasyonunda görev başında olacaklar.

ÖNLEMLERİ HATIRLATMAK İSTERİM

Yılbaşında yapacak olduğumuz kutlamalarda devam etmekte olan COVİT 19 salgını için alınan maske, mesafe ve hijyen önlemlerini göz önünde bulundurulmasını özellikle hatırlatmak isterim.

EN İÇTEN DUYGULARIMLA KUTLARIM

Bu duygu ve düşüncelerle hizmet etmekten onur duyduğum siz değerli Karasu halkına, kamu vazifelerini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarıma, aziz milletimize ve tüm dünya milletlerine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.”

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 13:14

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER