Yılın ilk komedi oyunu Karasulu seyirci ile buluşuyor

 “Seni Gidi Beni” adlı tiyatro oyunu bu akşam izleyicisi ile buluşacak. Oyunun Karasulular'la buluşmasını sağlayan Volkan Yıldız, “Eğlenirken, düşünmenize gerek yok, zaten bu hepimizin hikâyesi” diyerek tüm Karasuluları Seni Gidi Beni'yi izlemeye davet etti.

Yılın ilk komedi oyunu Karasulu seyirci ile buluşuyor

   “Seni Gidi Beni” adlı tiyatro oyunu, 15 Ocak Cumartesi akşamı saat 19.30’da Karasu Sosyal Gelişim Merkezi (SGM)'de izleyicisi ile buluşacak.

“Eğlenirken, düşünmenize gerek yok, zaten bu hepimizin hikâyesi” diyen Volkan Medya'nın Kurucusu Volkan Yıldız; “Nami Esatgil, Tiyatroname Tiyatrosu’nun yeni sezon oyunu olan Seni Gidi Beni oyunu 15 Ocak Cumartesi günü Saat 19.30' da Karasulu tiyatro severlerin karşısına çıkıyor. Doya doya gülmek istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın. Tüm sanatseverleri bekliyoruz. Nami Esatgil’in yazıp yönettiği oyun yaklaşık 120 dakika sürecek olan bir aile komedisi” diye konuştu.

‘GÜLME KRİZİ YAŞANACAK’

   Volkan Yıldız oyun ile ilgili; ‘’Nami Esatgil, Arzu Yanardağ, Murat Tavlı, İpek Tanrıyar, Nilay Dorsa ve Zeynep Buse Kale’nin rol aldığı oyunun hikâyesinde ise çapkın Rüştü, üç kadını ayrı ayrı kandırmaktadır. Bu kandırmacaya evde yardımcı olarak çalışan kuzeni Düriye de yardımcı oluyor. Eve gelen elektrik ustasına Düriye’nin yanlış müdahalesi ile elektrik akımına uğrarlar ve elektrikçi ile Düriye’nin ruhları yer değiştirir. Kadınların da eve gelmesiyle içinden çıkılamayacak durumların oluşması sizleri gülme krizine sokacak” dedi.

İŞTE BİLET SATIŞ NOKTALARI

    Yıldız, Karasulu tüm sanatseverleri 15 Ocak Cumartesi günü Saat 19.30'da Karasu SGM’de sahnelenecek olan “Seni Gidi Beni” adlı tiyatro oyununa davet etti. Bilet satış noktalarının ise Volkan Medya, Şentürk Çiçekçilik ve Hakan Teknik Servis olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022, 12:22

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER