Zehra Hoca bir ilke imza attı

Karasu’nun bir eksiği daha giderildi. Zehra Hoca Oyun ve Çay Evi sosyal etkinliklerle desteklenen saatlik çocuk bakımı hizmetlerine başladı.

Zehra Hoca bir ilke imza attı

Karasu’da uzun yıllar eğitimci olarak görev yapan Zehra Fidan Say 14 Mayıs Cumartesi günü Kabakoz Mahallesi 808 sokak 52A/AB Karasu adresindeki Zehra Hoca Oyun ve Çay Evi’ni hizmete açarak bir ilke imza atmış oldu.

TÖRENLE AÇILDI

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cihan Emre’nin hayırlı olsun dilekleriyle kurdelesini kestiği açılışa çok sayıda davetli katıldı. Say Hause İnşaatın sahibi Ertuğrul Say’ın eşi olan genç girişimci Zehra Fidan Say; saatlik çocuk bakımı, yaş grubu etkinlikleri, sanat atölyeleri, ebeveyn, çocuk etkinlikleri, serbest oyun alanı ve psikolog görüşmeleri başlıkları altında hizmet vereceklerini söyledi. Say çalışma alanları hakkında şu bilgileri verdi:

EBEVEYNLERE DE HİZMET

“Haftanın yedi günü gündüz saat 11.00'da açıyoruz. Akşam 19.00’a kadar randevu almaksızın gelinebiliyor. Ancak, 19.00’dan sonra randevu olduğu takdirde 22.00’a kadar açık kalabiliyoruz. Kayıtlı öğrencimiz yok. Ebeveynler pazara mı, markete mi gidecek veya bir toplantıya mı katılacak çocuğunu rahatlıkla Zehra Hoca oyun ve Çay Evi’ne bırakabilecek. Çocuklarımız bolca akran temasında bulunup öğretmenlerimizle oyunlarını oynarken hem eğlenecek. Minik konuklarımız enerjilerini atıp sosyalleşirken,  anne babalarımızı kafeteryamızda ağırlıyoruz. Kafeteryamızda çay, kahve, nescafe, soğuk içecekler, sufle, mozaik pasta, magnolia elmalı kurabiye gibi tatlılar, Edonezya böreği, dereotlu sade poğaça gibi atıştırmalıklarımız bulunuyor.”

Zehra Hoca Oyun ve Çay Evi iletişim no: 0533 192 35 84

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2022, 19:21

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER